Питання оплати праці в бюджеті 2014
Питання оплати праці в бюджеті 2014Міністерство фінансів надає відповідь щодо піднятих питань з оплати праці.

Так, у листі вказується, що встановлення посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС на рівні мінімальної заробітної плати, передбаченої в бюджеті 2014 року, потребуватиме додаткових видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери у сумі понад 51 млрд. гривень, порівняно з обсягами, передбаченими в бюджеті 2014 року.
Завантажити повний лист Мінфіну [98,99 Kb]

Виплата лікарняних на роботі за сумісництвом
Виплата лікарняних на роботі за сумісництвомВідповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України працівник має право укласти трудовий договір з кількома роботодавцями одночасно, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін.
Читати даліОплата праці за індивідуальне навчання хворих дітей
Запитуєте? Відповідаємо. Оплата праці за індивідуальне навчання хворих дітей• Як провадиться оплата праці вчителів, які ведуть навчальні заняття з хворими учнями на дому?
Читати далі


Заробітна плата

Закон України " Про індексацію грошових доходів населення"

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 524 "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. N 1073 "Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек".

Постанова Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. N 1130 "Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників"

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. N 373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування"

Постанова Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. N 882 "Питання стипендіального забезпечення"

Наказ Міністерства освіти України N 102 від 15.04."Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" 


Адреса:
Чернігівська обл.
м.Ніжин
вул. Жовтнева, 13
Контакти
04631 7-19-06 @